Раздзелы сайта

Галоўная

План працы

П Л А Н

арганізацыі работы ў шосты школьны дзень у гімназіі

                                                                                      25   лістапада 2017 года

 

   АГУЛЬНАЯ  ТЭМАТЫКА: Дзень агульнагімназічных мерапрыемстваў

 

 Час

 

Месца правядзен.

Ахоп навучэнцаў

Змест дзейнасці

Мерапрыемства

Адказны

Заўвагі

  1. Арганізацыя работы факультатываў

10.00-10.45

Каб. 107

4 “Б”

Стымулюючы занятак

Жураўлева Т.В.

 

5. Раённыя мерапрыемствы(у тым ліку міжшкольныя)

08.00-18.00

ГУО “Гімназія №9 г. Мінска”

9-10 кл.

Правядзенне другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура”

Янчэўская М.Б.

 

08.00-18.00

ГУО “СШ №190 г. Мінска”

9-10 кл.

Правядзенне другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Працоўнае навучанне(абслугоўваючая праца)”

Розум Т.М.

 

08.00-18.00

ГУО “СШ №84 г. Мінска”

9-10 кл.

Правядзенне другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Матэматыка”

Іванчук Т.В.

 

08.00-18.00

ГУО “Гімназія №2 г. Мінска”

9-10 кл.

Правядзенне другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова”

Белая Т.І.

 

12.35-13.05

ГУО “СШ №121 г. Мінска”

3-4 кл.

Раёнае спартыўнае свята “ Мяч над сеткай”

Хотылеў В.І.

 

Агульнагімназічныя мерапрыемствы

дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія № 9 г.Мінска»                     Табліца 1

Мерапрыемства

Выкарыстанне матэрыяльна-тэхнічнай базы

СППС (асс. Ф-мы работы)

Адказныя

Час правядзення

Месца правядзення

Катэго

рыя ўдзель

нікаў, коль

касць

 

 

 

 

Змест дзейнасці

бібліятэка

майстэрні

Камп’ютарны клас

школьнае кафэ

трэнажорны зал

басейн

спартиўны зал

і  інш.

10.00-13.00

Каб. 108

 

Дзеці дашкольнага ўзросту

Школа ранняга развіцця “Усе-Знайка”

 

 

 

 

 

 

 

+

 

Манчак К.А.

10.00-11.00

Каб. 103

 

2 “А”

 

Клубная гадзіна “Хачу всё ведать”

 

 

 

 

 

 

 

+

 

Бурко М.А.

11.00-12.00

Каб. 104

 

3 “А”

 

Гутарка “У гастях часопіса Вяселка”

 

 

 

 

 

 

 

+

 

Качан Л.І.

12.00-14.00

Дом кіно

4 “А”

М/ф “Таямніца Коко”

 

 

 

 

 

 

 

+

 

Натарава А.Я.

 Педагог-арганізатар                                                                        Г.М. Ціхамірава