Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

План работы

 

                                                          П Л А Н

арганізацыі работы ў шосты школьны дзень у гімназіі

                                                                                             “31” кастрычніка 2020 года

   АГУЛЬНАЯ ТЭМАТЫКА:

"Панядзелак пачынаецца ў суботу"

 

Час

Месца правядзення

Катэгорыя навучэнцаў

Змест дзейнасці

Мерапрыемства

Адказны

 

  1. Арганізацыя работы факультатыўных заняткаў, стымулюючых заняткаў

9.00-9.45

Каб.№302

10 “А” клас

(профіль)

Стымулюючыя заняткі

Чыгвінцава М.І.

 

10.00-10.45

Каб.№302

10 “А” клас

(базавы ўзровень)

Алгебра вучыць разважаць

Чыгвінцава М.І.

 

10.00-10.45

Каб.№304

11 “А” клас

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

Качаванава Г.А

 

9.10-9.55

Каб.№308

11 “А” клас

Алгебра вучыць разважаць

Федасюк Л.П.

 

9.00-9.45

Каб.№303

11 “А” клас

Практыкум па пунктуацыі

Баюс Г.Ф.

 

2. Арганізацыя работы аб’яднанняў па інтарэсах

10.00-11.00

Стадыён

5-7 класы

Міні-футбол

Хотылеў В.І.

 

12.00-13.40

Стадыён

2-4 класы

Піянербол з элементамі валейболу

Наварай Р.В.

 

10 00-11 40

Актавая зала

1-4 класы

Вакальна-харавая студыя “Верасок”

Капылова А.А.

 

10.00-10.45

Музей

6 класы

“Беларуская хатка: экскурсійная дзейнасць

Баюс Г.Ф.

 

3. Арганізацыйна-масавая работа

 

09.00

Каб.№106

 

Школа будучага першакласнiка

Бурко М.А.

 

10.00

Каб.№108

1 “БВ”

Інтэлектуальная гульня "Падарожжа па казках"

Герман Н.В.

Харланчук М.А.

 

10.00

Каб.№202

3 “АВ”

Забаўляльная праграма

“Разам весялей”

Натарава А.Я

 

09.30

Каб.№201

3 “Б”

Конкурс малюнкаў «Залатая восень»

Хазеева Н.Б.

 

11.00.

Каб.№205

5 “А”

Прэзентацыя “3 гісторыі свята Хэлуін”

Янчэўская М.Б.

 

 

10.00

 

9.45

Тэрыторыя гімназіі

5 “Б”

7 “Б”

7 “А”

9 “А”

Акцыя “Лістоце бой”

Арлоўская М.М.

Багдановіч А.В.

Сушко Т.І.

Трусава А.А.

 

09.00

Каб.№ 304

11 “А”

Акцыя “Зробім утульным клас”

Качаванава Г.А.

 

11:00

Актавая зала

5-11 класы

Гульнёвая праграма “Ужасссссно страшно”

Педагог-арганізатар

Голубева В.У.

 

9.00 – 11.00

Каб.209

Настаўнікі і законныя прадстаўнікі навучэнцаў

Работа кансультацыйнага цэнтра для бацькоў і настаўнікаў

“Вострыя вуглы выхавання”Я і маё дзіця – шляхі ўзаемаразумення”

Педагог сацыяльны

Яцына С.А.

Педагог – псіхолаг

Дзяргай А.А

 

 

11.10

Каб.209

7-8 класы

Групавы занятак

«Камп'ютар у маім жыцці: карысць ці шкода?"

Педагог сацыяльны

Яцына С.А

Педагог – псіхолаг

Дзяргай А.А

 

 

Педагог-арганізатар                                                                   В.У. Голубева