Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

План працы

П Л А Н

арганізацыі работы ў шосты школьны дзень у гімназіі

“14” верасня 2019 года

АГУЛЬНАЯ ТЭМАТЫКА: “СПАРТЫЎНАЯ СУБОТА і Дзень горада”.

Час

Месца правядзення

Ахоп навучэнцаў

Змест дзейнасці

Мерапрыемства

Адказны

1. Арганізацыя работы факультатываў

09.00-09.45

10.00-

10.45

Каб. 205

11 “А” клас

5 навучэнцаў

10 “А” клас

6 навучэнцаў

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

Янчэўская М.Б.

10.00 – 10:45

11.00 – 11.45

Каб. 208

11 “А” клас

6 навучэнцаў

10 “А” клас

6 навучэнцаў

Асновы сямейнага жыцця

Хрэптовіч М.М.

09.00 –

09.45

11.00 –

12.40

Каб. 302

10 “А” клас

10

навучэнцаў

   

11 “А” клас

    6 навучэнцаў

Алгебра вучыць разважаць

Паўтараем матэматыку

Чыгвінцава М.І.

2. Арганізацыя работы гурткоў, аб’яднанняў па інтарэсах

10.00-12.00

Спартыўная зала

15 навучэнцаў

Работа гуртка

Міні-футбол”

Хотылеў В.І.

11.00-12.00

Майстэрні

15 навучэнцаў

Работа гуртка “Авіамадэліраванне”

Платко С. І.

3. Арганізацыйна-масавая работа

10:00 –

12:00

Каб. 102

20

навучэнцаў

Школа будучага першакласніка”

Булат А.А.

12:00 – 13:00

Музей мінскай конкі

2 “А” клас

15 навучэнцаў

Экскурсія ў музей мінскай коннай чыгункі

Натарава А.Я.

10:00 – 10:45

Каб. 108

2 “Б” клас,

15 навучэнцаў

Практычны занятак “Рашэнне задач с зорачкай”

Хазеева Н.Б.

10:00 –

11:00

Каб. 208

6 “Б” клас

10 навучэнцаў

Практычны занятак

Бяспека на дарозе”

Яцына С.А.

Сушко Т.І.

12.00 –

12:45

12:45 – 13:30

Стадыён гімназіі

1-5 класы

30 навучэнцаў

5-11 класы

30 навучэнцаў

Легкаатлетычны крос”

Хотылеў В.І.

Мацюшонак А.В.

Багдановіч А.В.

Трусава А.А.

Качура С.У.

Бурко М.А.

12:00 – 14:00

Стэла Мінск – горад Герой

10 “А” клас

10 навучэнцаў

Наведванне фестываля гісторыі і культуры “Менск старажытны”

Качаванава А.А.

16:20 –

17:00

Парк ім. Чалюскінцаў

Пляцоўка “Спартыўная”

15 навучэнцаў

Удзел у спартландыі паміж установамі адукацыі Першамайскага раёна

Мацюшонак А.В.

13:00 – 17:00

Парк ім. Чалюскінцаў

Пляцоўка

Горад майстроў”

15 навучэнцаў

Удзел у Арт-выставе устаноўі адукацыі

Першамайскага раёна

Розум Т.М.

Педагог-арганізатар                                                                                                                 Э.С. Бараноўская