Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Да 23 лютага засталося!



Раздзелы сайта

Галоўная

Платныя адукацыйныя паслугі

Графік правядзення платных адукацыйных паслуг

у I паўгоддзі 2020/2021 навучальным годзе

 

№ п/п

Назва паслугі

Клас

Дзень і час правядзення

№ кабінета

Настаўнік

Інфарматыка ў гульнях і задачах

1 “А”

аўторак

12.40-13.15

106

Бурко М.А.

Навучанне грамаце

2 “А”

пятніца

13.10-13.55

102

Качан Л.І.

Навучанне грамаце

2 “Б”

аўторак

14.10-14.55

серада

8.00-8.45

101

Пашкевіч Л.Я.

Матэматычная вясёлка

3 “А”

серада

8.00-8.45

202

Натарава А.Я.

Вытокі роднай мовы

3 “Б”

чацвер

8.00-8.45

201

Хазеева Н.Б.

Таямніцы гукаў і літар

4 “А”

чацвер

13.10-13.55

204

Матусевіч Т.С.

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

1 “А”

панядзелак 8.00-8.35

аўторак

8.00-8.45

206

Бандаровіч А.М.

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

1 “Б”

серада

8.00-8.45

пятніца

8.00-8.45

206

Бандаровіч А.М.

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

4 “А”

панядзелак

15.05-15.50

206

Бандаровіч А.М.

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

1 “В”

аўторак

8.00-8.35

серада

12.40-13.15

 

314

 

Арлоўская М.М.

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

4 “Б”

чацвер

14.10-14.55

314

Арлоўская М.М.

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

2 “Б

серада

13.10

чацвер

14.10-14.55

207

Багдановіч А.В.

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

2 “В”

чацвер

13.10-13.55

пятніца

13.10-13.55

 

207

Багдановіч А.В.

14

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

2 “А”

панядзелак

14.10-14.55

серада

8.00-8.45

309

Папковіч Г.Д.

15

Уводзіны ў свет замежнай мовы (англійская мова)

2 “Б”

пятніца

8.00-8.45

309

Папковіч Г.Д.

16

Творческая деятельность в среде программирования Scratch

2 “Б”

Серада

15.05-15.50

214

Казакевіч Т.Я.

17

Творческая деятельность в среде программирования Scratch

4 “Б”

серада

16.00-16.45

214

Казакевіч Т.Я.

18

Польская мова

3 “А”

аўторак

14.10-14.55

215

Пелюшкевіч Т.У.

19

Польская мова

4 “А”

4 “Б”

аўторак

15.05-15.50

чацвер

15.05-15.50

215

Пелюшкевіч Т.У.

20

Польская мова

2 “А”

2 “В”

аўторак

16.00-16.45

215

Пелюшкевіч Т.У.

21

Польская мова

3 “Б”

3 “В”

чацвер

14.10-14.55

215

Пелюшкевіч Т.У.

22

Польская мова

2 “Б”

чацвер

16.00-16.45

пятніца

14.10-14.55

215

Пелюшкевіч Т.У.

23

Польская мова

3 “А”

пятніца

15.05-15.50

21

Пелюшкевіч Т.У.

24

Кітайская мова

2 “Б”

пятніца 13.10-13.55

309а

Пракапчук А.А.

25

Камп’ютарная граматнасць

5 “А”,

5 “Б”

пятніца

8.00-8.45

214

Казакевіч Т.Я.

27

Гульня на музычным інструменце

3 “А”

панядзелак

12.40-13.25

 

Суслянкова Л.У.

28

Гульня на музычным інструменце

1 “В”

панядзелак

12.40-13.25

 

301

Уласава А.В.

29

Гульня на музычным інструменце”

2 “В”

пятніца

17.50-18.35

301

Уласава А.В.

Рашаем разам

7

серада

8.00-8.45

208

Сушко Т.І.

Сцяжынкамі матэматыкі

5

аўторак

8.00-8.45

308

Федасюк Л.П.

32

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграмавання Scratch

3 “А”,”В”

панядзелак

15.05-15.50

308

Федасюк Л.П.

Школа ранняга развіцця

 

субота

9.00-11.25

106

Бурко М.А.