Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Вясна-2020

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія №9 г.Мінска”

ў перыяд вясенніх канікул

2019/2020 навучальнага года

Мерапрыемства

Удзельнікі

Месца і час правядзення

Адказныя

 

27.03.2020

Навучальныя заняткі з навучэнцамі па правілах бяспечных паводзін у перыяд вясенніх канікул

1- 11 класы

Вучэбныя кабінеты

Класныя кіраўнікі 1-11 класаў

 

30.03.2020 - 04.04.2020

Функцыяніраванне аздараўленчага лагера “Дзьмухавец”

1-4 класы

102/104

Кудраўцава Т.У.,

Начальнік лагера

 

Тэлефон даверу

356-38-04

1-11

9:00-16:00

СППС

 

30.03.2020

 

Акцыя “Чысты клас”

1-11 класы

10:00

Класныя кіраўнікі

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Уводзіны ў свет замежнай мовы: англійская мова”

2-я класы

9:00 – 9:45

каб.314

Грэўцава Л.А.

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Рукадзельніца»

5-6 класы

11:00-12:35

каб.110

Розум Т.М.

 

Інтэрактыўная гульня “Паўстанцы”

1 “Б” клас

11:00

каб.101

Пашкевіч Л.Я.

 

Конкурс малюнкаў “Вясна ідзе, вясне дарогу”

3АБ класы

11:00

каб.203

Кудраўцава Т.У.

 

Віктарына “Прырода вакол нас”

6 “А” клас

11:00

каб.207

Багдановіч А.В.

 

31.03.2020

Метадычнае аб’яднанне класных кіраўнікоў

1-11 класы

10:00

каб.315

Іскрыцкая В.Л.

 

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў матэматыкі

5-11 класы

11:00

каб.308

Федасюк Л.П.

 

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў музыкі

1-11 класы

12:00

каб.311

Уласава А.В.

 

Метадычнае аб’яднанне настаўнікаў беларускай мовы

5-11 класы

12:00

каб.205

Янчэўская М.Б.

 

Вусны часопіс “Падарожжа па краіне Здароўя”

4 АБ класы

9:00

каб.202

Бурко М.А.

Качура С.У.

 

Круглы стол “Здаровы лад жыцця – здаровы выбар”

11 “А” клас

11:00

каб.205

Янчэўская М.Б.

 

Інтэрнэт-гульня “мая краіна - Беларусь”

2 “Б” клас

11:00

каб.108

Хазеева Н.Б.

 

Дзелавая гульня “Веданне ратуе жыцце”

3АБ класы

11:00

каб.203

Кудраўцава Т.У.

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Эстрадны вакал і акцерскае майстэрства”

1-4 класы

14:00 – 16:00

Актавая зала

Можар А.Ю.

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Камп’ютарная графіка”

5-я класы

9:00 – 10:30

каб.206

Федасюк Л.П.

 

Віктарына “Падарожжа ў казку”

1 “В” клас

11:00

каб.103

Булат А.А.

 

Віктарына “У свеце казак”

1 “А” клас

11:00

каб.104

Качан Л.І.

 

Інтэрактыўны занятак па англійскай мове

6 АБ класы

11:00

каб.207

Багдановіч А.В.

 

01.04.2020

Метадычнае аб’яднання выхавацеляў ГПД і настаўнікаў пачатковых класаў

1-4 класы

10:00

каб.106

Натарава А.Я.

 

Метадычнае аб’яданне настаўнікаў замежнай мовы

1-11 класы

11:00

каб.206

Бандаровіч А.М.

 

Конкурс шаржаў

1 “Б” клас

9:00

каб.101

Пашкевіч Л.Я.

 

Віктарына “Што?Дзе?Калі?”

7 “А” клас

10:00

каб.309

Папковіч Г.Дз.

 

Гульневая праграма “Дзень смеху”

5 “А” клас

12:00

каб.206

Бандаровіч А.М.

 

Творчая майстэрня “Зрабі сам”

2АВ класы

11:00

каб.106

Натарава А.Я.

Розум Т.М.

 

Мазгавы штурм “Каб быць здаровым”

3АБ класы

11:00

каб.203

Кудраўцава Т.У.

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Міні-футбол”

5-6-я класы

10:00 – 12:00

Спартыўная зала

Хотылеў В.І.

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Уводзіны ў замежную мову: кітайская мова”

2-я класы

14:00-14:45

каб.309

Алданава А.С.

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Займальная эканоміка”

6-я класы

9:00 – 10:30

каб.208

Сушко Т.І.

 

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Беларуская хатка”

5-я класы

11:00 – 11:45

музей

Баюс Г.Ф.

 

Гульня« 13-ы білет» па прафілактыцы экзаменацыйнага стрэсу

9 клас

10:00

каб.315

Дзяргай А.А.

 

Гульня-занятак “Разумнікі і разумніцы”

1 “В” клас

11:00

каб.103

Булат А.А.

 

Гульня-віктарына “Сакрэты здароўя”

5 “Б” клас

11:00

каб.303

Баюс Г.Ф.

 

02.04.2020

Педагагічны савет “Укараненне мадэлі па стварэнню асяроддзя фарміравання нацыянальнай самасвядомасці ў суб’ектаў адукацыйных адносін”

Настаўнікі-прадметнікі, класныя кіраўнікі,

выхавацелі ГПД

10:00

каб.308

Хрэптовіч М.М.

 

Нарада пры дырэктары

Настаўнікі-прадметнікі, класныя кіраўнікі,

выхавацелі ГПД

12:00

каб.308

Касцюк Т.І.

 

Літаратурная гадзіна “Добрыя і дрэнныя ўчынкі герочў твораў В.Асеевай”

2АВ класы

9:00

каб.106

Натарава А.Я.

Розум Т.М.

 

Карабель сяброўства

6 “Б” клас

9:00

каб.208

Сушко Т.І.

 

Конкурс творчых работ “Прыгажуня-вясна”

4 АБ класы

9:00

каб.202

Бурко М.А.

Качура С.У.

 

Гульня “Мафія”

9 “А”

9:00

каб.315

Іскрыцкая В.Л.

 

03.04.2020

Навучальны занятак “Асцярожна, інтэрнэт”

7 клас

10:00

каб.309

Дзяргай А.А.

Папковіч Г.Дз.

 

Віртуальнае падарожжа па замках Беларусі

1 “Б” клас

10:00

каб.101

Пашкевіч Л.Я.

 

Чароўная майстэрня(арыгамі)

2 “Б” клас

10:00

каб.108

Хазеева Н.Б.

 

Гістарычная вячора “В августе 44-го”

10 “А” клас

16:00

каб.304

Качаванава Г.А.

 

Гульня-занятак “Разумнікі і разумніцы”

1 “А” клас

10:00

каб.104

Качан Л.І.

 

04.04.2020

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Міні-футбол”

5-9-я класы

10:00 – 12:00

Спартыўная зала

Хотылеў В.І.

 

Прагляд кінафільма “Дзіцячая калонія”

6 “Б”, 8 “А” класы

10:00

каб.308

Сушко Т.І.

Трусава А.А.

 

Школа будучага першакласніка

Будучыя навучэнцы гімназіі

10:00-12:00

каб.103

Булат А.А.