Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Канікулы

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія №9 г.Мінска”

ў перыяд зімовых канікул 2019/2020 навучальнага года

Мерапрыемства

Удзельнікі

Месца і час правядзення

Адказныя

24.12. 2019

Навучальныя заняткі з навучэнцамі па правілах бяспечных паводзін у перыяд восеньскіх канікул

1- 11 класы

Вучэбныя кабінеты

Класныя кіраўнікі 1-11 класаў

26.12.2019

Работа з дакументацыяй

Класныя кіраўнікі

1-11 класаў, настаўнікі-прадметнікі

Вучэбныя кабінеты

Пашкоўскя М.У., намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

Нарада пры дырэктары

Класныя кіраўнікі

1-11 класаў, настаўнікі-прадметнікі

15:00

каб.207

Касцюк Т.І.

Намеснікі дырэктара

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Уводзіны ў замежную мову: англійская мова”

1-я класы

9:00 – 10:00

каб.314

Грэўцава Л.А.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Рукадзельніца»

5-6 класы

10:00-11:00

каб.110

Розум Т.М.

Навагодняя святочная дыскапраграма “Навагодні серпантын”

5-11 класы

17:00 – 19:00

Фае гімназіі

Бараноўская Э.С.

Класныя кіраўнікі 5-11 класаў

Гульня-віктарына “Новы год да нас імчыцца”

7 “А” клас

15:00

каб.309

Папковіч Г.Дз.

Спартыўнае раеннае мерапрыемства “Зімовыя забавы”

5-9 класы

15:00 – 17:00

СШ №61

Мацюшонак А.В.

Экскурсія ў музей елачнай цацкі

3 “Б” клас

11:00

Кудраўцава Т.У.

Майстэрня Дзеда Мароза

1 “Б” клас

10:00

каб.101

Пашкевіч Л.Я.

Раённае навагодняе тэатралізаванае дабрачыннае прадстаўленне "Школа навагодніх прамудрасцяў Дзеда Мароза" з удзелам кіраўніка адміністрацыі Першамайскага раёна г. Мінска І.А. Кудрэвіча

1-11-я класы

14:30

Нацыянальная бібліятэка

Яцына С.А.

Хрэптовіч М.М.

Наведванне батутнага цэнтра “Гравітацыя”

9 “А” клас

14:00

Іскрыцкая В.Л.

27.12.2019

Удзел у рабоце раенных метадычных аб’яднанняў(па асобным графіку)

Настаўнікі-прадметнікі

9:00 – 14:00

Пашкоўская М.У.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Эстрадны вакал і акцерскае майстэрства

1-4 класы

10:00 – 13:00

Фае гімназіі

Можар А.Ю.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Займальная эканоміка

6-я класы

9:00 – 10:00

каб.208

Сушко Т.І.

Экскурсія ў музей ткацтва

8 А клас

12.00

СШ №84,музей

Трусава А.А.

Навагодні ранішнік “Свет навагодніх прыгод”

1-я класы

2-я класы

3-4-я класы

10:00

11:00

12:00

Фае гімназіі

Бараноўская Э.С.

Класныя кіраўнікі 1-4 класаў

Гульня-віктарына “Пазнайка”

4 “АБ” класы

10:00

каб.202

Качура С.У.

Бурко М.А.

Акцыя “Чысты клас”

6 “Б” , 8 “А” класы

10:00

каб.208, 310

Сушко Т.І.

Трусава А.А.

Наведванне іпадрома

5 “А” клас

11:00

Бандаровіч А.М.

Раённая навагодняя дабрачынная канцэртна-гульневая праграма " Мегаснегігратэка»

1-11-я класы

12:00

Сш№61

Яцына С.А.

Класныя кіраўнікі

Раённы турнір па міні - футболе «Калядныя сустрэчы-2019" сярод каманд падлеткаў устаноў адукацыі з удзелам непаўналетніх, з якімі праводзіцца індывідуальная прафілактычная праца супрацоўнікамі ІСН РУУС

1-11-я класы устаноў адукацыі раена

12:00

спартыўная зала

Хотылеў В.І.

Наведванне парка рэактыўнага адпачынку

5 “Б” клас

12:00

Баюс Г.Ф.

Майстэрня Дзеда Мароза

2 “А” клас

10:00

каб.106

Натарава А.Я.

Час адпачынку: боўлінг-клуб

9 “А” клас

13:00

Іскрыцкая В.Л.

Удзел у дабрачынным канцэрце на базе СПЦ у рамках акцыі “Нашы дзеці”

5-6-я класы

16:00

Яцына С.А.

28.12. 2019

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Міні-футбол”

5-6-я класы

10:00 – 12:00

Спартыўная зала

Хотылеў В.І.

Раеннае спартыўнае мерапрыемства “Зімовыя святы”

7-9 класы

13:00 - 14:00

СШ №114

Трусава А.А.

Іскрыцкая В.Л.

Дзень хакеіста

5-10-я класы

12:30-15:00

Хотылеў В.І.

Дзень адчыненых дзвярэй “Калейдаскоп спецыяльнасцей”

11 “А” клас

10:00

БНТУ

Янчэўская М.Б.

Навагодняе прадстаўленне

3 “Б” клас

10:30

Тэатр юнага гледача

Кудраўцава Т.У.

Гульня-віктарына “У гасцях у казкі”

1 “В” клас

12:30

каб.204

Булат А.А.

Экскурсія ў музей П.Броўкі

7 “А” клас

11:00

Папковіч Г.Дз.

Экскурсія “Вуліцы герояў Першамайскага раена”

10 “А” клас

11:00

Качаванава Г.А.

Майстэрня Дзеда Мароза: рыхтуем сувеніры

1 “А” клас

11:00

каб.103

Качан Л.І.

30.12.2019

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Школа піянерскіх навук”

5-7- класы

14:30-15-:30

каб.311

Бараноўская Эльвіра Сяргееўна

Педагагічны савет “Асваенне новага зместу адукацыі як фактар павышэння якасці вынікаў навучання”

Класныя кіраўнікі 1-11-х класаў, настаўнікі-прадметнікі

10:00

каб.207

Касцюк Т.І., намеснікі дырэктара

Танцавальны навагодні майстар-клас “Just dance

5-7 класы

11:00 – 12:00

Актавая зала

Бараноўская Эльвіра Сяргееўна, педагог-арганізатар

Майстар-клас па тэаквандо

6Б,7А класы

11:00 - -12:00

ФСЦ ДзіМ Першамайскага раена г.Мінска

Папковіч Г.Дз.

Сушко Т.І.

Майстар-клас “Хутка Новы год: падарунак сваімі рукамі” (робім навагоднія цацкі)

1 “Б” клас

1 “В” клас

9:00

каб.101

9:00

каб.204

Пашкевіч Л.Я.

Булат А.А.

Раённы навагодні баль з удзелам кіраўніка адміністрацыі Першамайскага раёна

г. Мінска Кудрэвіча І. А

10 клас

16:00

Моладзевы тэатр

Хрэптовіч М.М.

Качаванава Г.А.

31.12.2019

Лед Надзеі

5-10-я класы

19:00-21:00

Хотылеў В.І.

Усянавуч: улік дзяцей, якія пражываюць у мікрараене гімназіі

Настаўнікі-прадметнікі

9:00 – 12:00

Пашкоўская М.У.

Прафарыентацыйная гульня “Ветэран” – “Лайдак”

10 “А” клас

10:00

каб.304

Дзяргай А.А.,

Педагог-псіхолаг

Інтэрактыўны занятак “Бяспечны Новы год”

5-7 класы

11:30

Актавая зала

Служба СППС

03.01.2020

Паседжанні гімназічных метадычных аб’яднанняў(па асобным графіку)

Настаўнікі-прадметнікі, класныя кіраўнікі

9:00 – 12:00

вучэбныя кабінеты

Кіраўнікі аб’яднанняў

Нарада пры намесніку дырэктара

Настаўнікі-прадметнікі

12:00

каб.207

Пашкоўская М.У.

Віцер С.П.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Камп’ютарная графіка”

5-я класы

9:00 – 10:00

Кабінет інфарматыкі

Федасюк Л.П.

Квэст-гульня “Бяспечны Новы годы”

3-4 класы

11:00 – 12:00

Актавая зала

Служба СППС

Калядная віктарына

2 “Б” клас

10:00

каб.108

Хазеева Н.Б.

Кінапрагляд “Халоднае сэрца”

5 “А”

6 “А”

6 “Б”

8 “А”

12:00

Дом кіно

Бандаровіч А.М.

Багдановіч А.В.

Сушко Т.І.

Трусава А.А.

04.01.2020

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Міні-футбол”

5-9-я класы

10:00 – 12:00

Спартыўная зала

Хотылеў В.І.

Экскурсія “Вызваленне Беларусі”

10А клас

Гімназія №11, музей

11.00

Качаванава Г.А.

Дзень фігурыста

5-класы

10:00 – 12:30

СШ №61

Мацюшонак А.В.

Праваслаўны калядны фестываль “Радасць”

11 “Б” клас

11:00

Палац мастацтваў

Янчэўская М.Б.

Кінапрагляд “Правіла Геймера”

3 “Б” клас

10:30

Дом кіно

Кудраўцава Т.У.

06.01.2020

Экскурсія ў Музей гісторыі тэатральнай і музычнай культуры

2 “Б” клас

10:00

завулак Музычны, 5

Мінск

Хазеева Н.Б.

Віктарына “Нараджэнне Хрыстова”

5 “Б” клас

11:00

каб.303

Баюс Г.Ф.

08.01.2020

Паседжанне гімназічнага метадычнага аб’яднання класных кіраўнікоў

Класныя кіраўнікі

10:00

каб.208

Іскрыцкая В.Л.

Хрэптовіч М.М.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Уводзіны ў замежную мову: кітайская мова”

1-я класы

14:00

каб.309

Алданава А.С.

Наведванне экалагічнай сцяжынкі

5-6-я класы

11:30

вул.Нікіфарава

Бандаровіч А.М.

Багдановіч А.В.

Баюс Г.Ф.

Экскурсія “У госці да казкі”

4 “АБ” класы

11:00

дом-музей I з’езда РСДРП

Качура С.У.

Бурко М.А.

Падарожжа па краіне рускай мовы

2 “А” клас

10:00

каб.106

Натарава А.Я.

09.01.2020

Агляд вучэбных кабінетаў

Загадчыкі кабінетаў

1-4 класы

9:00 - 10:00

Пашкоўская М.У.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Беларуская хатка”

5-я класы

11:00 – 12:00

музей

Баюс Г.Ф.

Кінапрагляд “Джуманджы: новы ўзровень”

7 “А” клас

12:00

Кінатэатр “Піянер”

Папковіч Г.Дз.

Экскурсія па святочным горадзе

1 “А” клас

11:00

Качан Л.І.

10.01.2020

Экскурсія ў бібліятэку №18

1 “Б” клас

11:00

Пашкевіч Л.Я.

Агляд вучэбных кабінетаў

Загадчыкі кабінетаў

5-11 класы

9:00 - 11:00

Пашкоўская М.У.

Моладзевая форум-канферэнцыя ў фармаце адкрытай дыскусійнай прасторы «Беларусь: прарыў у будучыню»

10-11-я класы

12:00

АРТ

Качаванава Г.А.

Янчэўская М.Б.

Зімовыя забавы

7 “А “ клас

13:00

Палац Спорту,каток

Папковіч Г.Дз.

11.01.2020

Работа з дакументацыяй

Класныя кіраўнікі

1-11 класаў, настаўнікі-прадметнікі

Вучэбныя кабінеты

Хрэптович М.М., намеснік дырэктара па выхаващчай рабоце

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Міні-футбол”

5-9-я класы

10:00 – 12:00

Спартыўная зала

Хотылеў В.І.



З 26.12 па 10.01 працуе дзіцячы лагер “Дзьмухавец”

Спартыўная зала працуе па асобным графіку да 21:00

Бібліятэка гімназіі працуе па асобным плане і графіку