Раздзелы сайта

Галоўная

РАСКЛАД платных заняткаў для навучэнцаў 1-4 класаў

РАСКЛАД

платных заняткаў для навучэнцаў 1-4 класаў

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

п/п

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

настаўніка

Назва

факультатыўных заняткаў

Кабінет

Клас

Дзень

 

Час правя

дзення

  1.  

Пашкевіч Л.Я.

Амігурумі

102

3-4

пятніца

14.00-14.45

  1.  

Пашкевіч Л.Я.

Вятокі роднай мовы

102

4кл

панядзелак

8.00-8.45

  1.  

Кудраўцава Т.У.

Логіка

101

2кл

панядзелак

8.00-8.45

  1.  

Кудраўцава Т.У.

Каляровая палітра

101

2кл

пятніца

13.00-13.45

  1.  

Грэўцава Л.А.

Свет англійскай мовы

111

панядзелак

8.00-8.35

  1.  

Грэўцава Л.А.

Свет англійскай мовы

111

чацвер

8.00-8.35

  1.  

Грэўцава Л.А.

Свет англійскай мовы

111

пятніца

8.00-8.35

  1.  

Грэўцава Л.А.

Свет англійскай мовы

111

аўторак

8.00-8.45

  1.  

Грэўцава Л.А.

Свет англійскай мовы

111

серада

8.00-8.45

  1.  

Бандаровіч Г.М.

Свет англійскай мовы

204

панядзелак

8.00-8.35

  1.  

Бандаровіч Г.М.

Свет англійскай мовы

204

чацвер

8.00-8.35

  1.  

Бандаровіч Г.М.

Свет англійскай мовы

204

пятніца

8.00-8.35

  1.  

Белая Т.І.

Свет англійскай мовы

204

аўторак

8.00-8.45

  1.  

Белая Т.І.

Свет англійскай мовы

204

серада

8.00-8.45

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

серада

17.00-17.45

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

3кл

серада

14.00-14.45

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

4 кл

чацвер

14.00-14.45

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

чацвер

13.00-13.45

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

чацвер

16.00-16.45

  1.  

Манчак К.А.

Тайны звуков и букв

104

2 кл

аўторак

пятніца

13.00-13-45

13.00-13.45

  1.  

Манчак К.А.

Три кита

104

2 кл

панядзелак

8.00-8.45

  1.  

Кудраўцава Т.У.

Русский язык

101

2 кл

серада

8.00-8.45

  1.  

Хазеева Н.Б.

Мая матэматыка

108

1 кл

аўторак

8.00-8.45

  1.  

Бурко М.А.

У свеце логікі

202

3кл

аўторак

14.00-14.45

  1.  

Качура С.У.

Мае першыя фінансы

201

3 кл

чацвер

14.00-14.45

  1.  

Натарава А.Я.

Матэматычная вясёлка

106

1 кл

серада

8.00-8.35

  1.  

Качан Л.І

Мая Радзіма - Беларусь

204

4 кл

серада

13.40-14.25

  1.  

Русакевіч А.Ю.

Китайская мова

111

2

чацвер

8.00-8.45