Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Афіша

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія № 9 г. Мінска”

________________Т.І.Касцюк

" ______ "   _________ 2019 г.

 

 

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія № 9 г. Мінска”

у перыяд вясновых канікул 2018/2019 навучальнага года

 

 

Мерапрыемства

 

Удзельнікі

 

Месца і час правядзення

Адказныя

22.03.2019

Навучальныя заняткі з навучэнцамі па правілах бяспечных паводзін у перыяд вясновых канікул

1-11 классы

Вучэбныя кабінеты

Класныякіраўнікі

1 - 11 класаў

25.03.2019

Акцыя “Чысты клас”

1-11 класы

Вучэбныя кабінеты

Класныякіраўнікі

1 - 11 класаў

Вандроўка “Мір Нясвіж”

 

4 “А”, 4 “Б”

Мірскі замак

Л.Я.Пашкевіч

Л.І. Качан

Наведванне выставы “Эксперыментус”

 

5 “А”

навукова-пазнавальны музей

т.ц. “Галерэя”

12.00-13.00

А.В. Багдановіч

 

 

Урачыстая лінейка, прысвечаная адкрыццю лагернай змены

Лагер “Дзьмухавец”

Рэкрэацыя

Каб. 102/104

16.30-17.00

Выхавацелі

Прагляд мультфільма “Мой сябар - жырафа”

Лагер “Дзьмухавец”

К-т “Дом кіно”

10.30-11.00

 

Выхавацелі

26.03.2019

Вусны часопіс “Ідзе прыгажуня вясна”

 

3 “А”, 3 “Б”

Каб. 202

11.00-11.45

С.У.Качура

М.А.Бурко

Акцыя “Твары дабро”

 

5 “А”, 5 “Б”, 6 “А”

Прыют для катоў ст.м. Акадэмія навук

10.00-11.00

Т.В.Іванчук

А.В.Багдановіч

“Клуб вясёлых і знаходлівых”

10 “А”

Каб. 205

12.00-13.30

М.Б.Янчэўская

Прагляд фільма

“Народжаны стаць каралём”

8 “А”

 

К-т “Дом кіно”

12.20-13.30

 

В.Л.Іскрыцкая

Спартыўнае свята “Хутчэй! Вышэй! Мацней!”

9 “А”

Спартыўная зала

11.00-11.45

І.В.Карнацэвіч

Прагляд спектакля “Вясёлы Роджар”

 

Лагер “Дзьмухавец”

Тэатр юнага гледача

10.30-12.00

Выхавацелі

 

Эстафеты “Спартландыя – вясёлая краіна”

Лагер “Дзьмухавец”

 

Стадыён гімназіі

17.00-17.45

В.І.Хотылеў

Выхавацелі

27.03.2019

 

Акцыя “Наш дружны клас”

 

5 “А”

Каб. 207

11.00-12.00

А.В.Багдановіч

 

Спартландыя

 

6-8 класы

Спартыўная зала

11.00-11.45

В.І.Хотылеў

Наведванне выставы “У.Караткевіч. Абуджаная памяць”

10 “А”

Дзяржаўны музей гісторыі беларускай літаратуры

11.00-12.00

М.Б.Янчэўская

Віктарына “Прыродныя і культурныя помнікі РБ”

 

7 “А”

Каб. 310

10.00-10.45

А.А.Трусава

Акцыя “Памяць”

 

9 “А”

Могілкі ветэранаў

12.00-13.00

І.В.Карнацэвіч

Конкурс “Лепшы знаўца гісторыі”

11 “А”

Каб. 304

10.30-11.30

Г.А.Качаванава

Прагляд мультфільма “Як прыручыць дракона”

Лагер “Дзьмухавец”

К-т “Дом кіно”

10.30-12.00

 

Выхавацелі

Рухомыя гульні

Лагер “Дзьмухавец”

 

Стадыён гімназіі

17.00-18.00

В.І.Хотылеў

Выхавацелі

Сумесная спартландыя “Я і спорт”

Вучні і педагогі СШ №20.

Вучні і педагогі гімназіі №9

Спартыўны зал гімназіі

11.00-12.00

СППС

 

28.03.2019

“Клуб вясёлых і знаходлівых”

3 “А”, 3 “Б”

Каб. 202

11.00-12.00

С.У.Качура

М.А.Бурко

Наведванне выставы жывапісу“Акваканцэпт”

10 “А”

Акадэмія мастацтваў

11.00-12.00

М.Б.Янчэўская

Прагляд трагікамедыі

“Абломаў”

8 “А”

Тэатр імя М.Горкага

13.00-14.30

В.Л.Іскрыцкая

 

Гульня – падарожжа “Па старонках чырвонай кнігі”

2 “А”

Каб. 102

10.00

К.А.Манчак

Майстэрня “Чароўная папера”

1 “А”

Каб. 106

11.00

 

А.Я.Натарава

Прагляд спектакля “Калядная гісторыя”

 

Лагер “Дзьмухавец”

Тэатр лялек

11.00-12.00

Выхавацелі

 

 

29.03.2019

Педагагічны савет

Педагогі гімназіі

Каб. 207

11.00-12.30

С.А.Яцына

Прагляд мультфільма “Чароўны парк Джун”

2 “А”

К-т “Дом кіно”

12.00-13.00

 

К.А.Манчак

Прагляд кінафільма “Дамбо”

5 “Б”

К-т “Дом кіно”

13.10-14.40

 

Т.І.Сушко

“Піянерскі квіз”

 

9 “А”

Сярэдняя школа

№ 121

11.00-12.00

Э.С.Бараноўская

Экскурсія ў парк Чалюскінцаў

Лагер “Дзьмухавец”

 

Парк Чалюскінцаў

10.30-12.00

Выхавацелі

Гульня – падарожжа “У гасцях у Майдадыра”

Лагер “Дзьмухавец”

Каб. 102/104

16.30-17.00

Выхавацелі

Рухомыя гульні

Лагер “Дзьмухавец”

 

Стадыён гімназіі

17.00-18.00

В.І.Хотылеў

Выхавацелі

30.03.2019

 

Падарожжа “Сцяжынкамі незалежнасці”

4 “А”, 4 “Б”

Цэнтральныя вуліцы г. Мінска

11.00-12.00

Л.Я.Пашкевіч

Л.І. Качан

Квэст “У пошуках скарбаў”

 

6 “А”

Музей воінаў-інтэрнацыяналістаў

11.00-12.00

Т.В.Іванчук

Экскурсія “Легенды і гісторыі старога Менску”

11 “А”

Цэнтральныя вуліцы г. Мінска

13.00-14.00

Г.А.Качаванава

Конкурсна – гульнёвая праграма “Казачны патруль”

Лагер “Дзьмухавец”

Нацыянальны цэнтр мастацкай творчасці

10.30-12.10

Выхавацелі

Школа здароўя “Ці ўмеем мы правільна харчавацца?”

Лагер “Дзьмухавец”

Каб.102\104

16.30-17.00

Выхавацелі  

Урачыстая лінейка, прысвечаная закрыццю лагернай змены

Лагер “Дзьмухавец”

Каб. 103/108

17.00-17.45

Выхавацелі

 

 

З 25.03.2019 па 30.03.2019

працуе дзіцячы лагер “Дзьмухавец”

 

Спартыўная зала працуе па асобнаму графіку да 21 .00

 

Бібліятэка гімназіі працуе па асобнаму графіку

 

Аб’яднанні па інтарэсах працуюць па асобнаму графіку

 

 

 

 

Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце                                                                  С.А. Яцына