Раздзелы сайта

Галоўная

Графікі факультатываў

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў  для навучэнцаў 1-4 класаў

на 1 паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

п/п

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

настаўніка

Назва

факультатыўных заняткаў

Кабінет

 

Клас

 

Дзень

 

Час правя

дзення

  1.  

Пашкевіч Л.Я.

Рашэнне тэкставых задач

102

панядзелак

14.00-14.45

  1.  

Кудраўцава Т.У.

Матэматычная вясёлка

101

панядзелак

12.40-13.25

  1.  

Грэўцава Л.А.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

111

серада

13.00-13.45

  1.  

Грэўцава Л.А.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

111

аўторак

13.00-13.45

  1.  

Грэўцава Л.А.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

111

аўторак

14.00-14.45

  1.  

Грэўцава Л.А.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

111

чацвер

13.00-13.45

  1.  

Багдановіч А.В.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

204

серада

13.00-13.45

  1.  

Багдановіч А.В.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

204

аўторак

13.00-13.45

  1.  

Багдановіч А.В.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

204

аўторак

14.00-14.45

  1.  

Багдановіч А.В.

Уводзіны ў свет замежнай мовы

204

чацвер

14.00-14.45

  1.  

Казакевіч Т.Я.

Шахматны ўсенавуч

103

2аб

панядзелак

15.00-1545

  1.  

Казакевіч Т.Я.

Шахматны ўсенавуч

103

1аб

панядзелак

16.00-16.45

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

2аб

серада

15.30-16.15

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

3аб

серада

16.20-17.05

  1.  

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

4аб

серада

14.00-14.45

   

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў  для вучняў 5-11 класаў

на І паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

п/п

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

настаўніка

Назва

факультатыўных заняткаў

Каб

 

Клас

 

Дзень

 

Час правя

дзення

1

Качаванава Г.А.

Абагульняючы  факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

304

10

пятніца

аўторак

14.50-15.35

14.50-15.35

2

Мяцельскі А.А.

Гэты няпросты просты сказ

207

8

чацвер

14.50-15.35

3

Андрадэ Л.М.

Польская мова

303

7

пятніца

14.50-15.35

4

Андрадэ  Л.М.

Польская мова

303

6

панядзелак

14.50-15.35

5

Янчэўская  М.Б

Складаны сказ без складанасці

205

9

субота

10.00-10.45

6

Янчэўская  М.Б

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

205

10

субота

9.00-9.45

 

7

Артамонаў С.І.

Еўразія – мацярык кантрастаў

305

9

серада

8.00-8.45

8

Іскрыцкая В.Л.

У свеце цудоўнай хіміі

315

7

аўторак

14.50-15.35

9

Віцер С.П.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

207

7

чацвер

14.50-15.35

10

Віцер С.П.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

207

8

панядзелак

14.50-15.35

11

Віцер С.П.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

207

9

пятніца

14.50-15.35

 

12

Ціхамірава Г.М.

Хор

акт.

зала

6

панядзелак

16.00-16.45

Намеснік дырэктара  па вучэбнай рабоце                               С.П. Віцер